Bilgile.com olarak gizliliğinize ve verilerinizin güvenliğine değer veriyoruz. Bu nedenle, sizi veri toplamanın amaçlarıyla ilgili olarak aydınlatmak amacıyla bu Gizlilik Politikası’nı hazırladık. Bu Gizlilik Politikası yalnızca https://www.bilgile.com “internet sitemiz” için geçerlidir. Bu Gizlilik Politikası’nı kabul etmiyorsanız, internet sitemizi kullanmaya devam etmemelisiniz.

Diğer internet sitelerine bağlantılar

İnternet sitemizdeki içerikler üçüncü kişilere ait internet sitelerine bağlantılar içerebilir ve bu internet siteleri için Gizlilik Politikamız geçerli değildir. Bu internet sitelerine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Üçüncü kişilere ait internet siteleriyle verilerinizi paylaşmadan önce onların gizlilik politikalarını okumalısınız .

Çerezler ve Reklamlar

Web sitemizde Google adsense kişiselleştirilmiş reklamlar yayılanmaktadır. Bu reklamları Reklam Ayarları sayfasını ziyaret ederek devre dışı bırakabilir. (Alternatif olarak, üçüncü taraf tedarikçilerin kişiselleştirilmiş reklamcılık için çerezleri kullanmasını devre dışı bırakmak isteyen kullanıcıları www.aboutads.info adresini ziyart edebilir.)

Topladığımız veriler

Konum ve IP adresiniz, bir yorum bırakırsanız yorum ve meta verileri saklanır.  Web sitemize kayıt olan kullanıcıların, kullanıcı profilinde sağladıkları kişisel bilgileri de saklarız. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman görebilir, düzenleyebilir veya silebilir. 

Gizlilik Politikamızda değişiklikler

Gizilik Politikamızda her zaman değişiklik yapabiliriz. Esaslı değişiklikler yaptığımızda size bunları bildireceğiz.

Bizimle iletişime geçin

Bizimle her zaman (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) e-posta adresine yazarak bu Gizlilik Politikası’yla ilgili sorularınız ve yorumlarınız hakkında iletişime geçebilirsiniz.